Hlavní budova

Interiér hlavní budovy překvapí stylově zařízenou restaurací a barem s tanečním parketem. Stravování je zajištěno formou polopenze nebo plné penze. Jídelní lístek obsahuje řadu místních i dalších specialit. Naše středisko nabízí cenově velmi příznivé ubytování na Horňácku. V patře: jsou 2, 3 a 4 lůžkové pokoje, mají vlastní sociální zařízení.

Na neobsazené lůžko v hlavní budově a chatkách se při volné kapacitě nedoplácí. Cena za ubytování se platí formou 30-ti % zálohy před pobytem a doplatkem po skončení pobytu, není-li dohodnuto jinak. Ubytování v den příjezdu je možné od 15:00 do 21:30 hod. Uvolnění pokoje po skončení pobytu do 11:00 hod.

Ceník ubytování: hlavní budova

Cena (osoba/noc) pokoj se sociálním zařízením500Kč
Cena (osoba/noc) pokoj + jednodenní vstup do bazénu a fitness700 Kč

Ceník stravování

PolopenzePlná penze
Dospělí295 Kč390 Kč
Děti220 Kč280 Kč

Snídaně se podává od 7:00-9:30, večeře od 19:00-20:00 hod. případně dle domluvy. V ceně polopenze jsou k snídani i večeři běžné nápoje (čaj, káva, kakao,ovocná šťáva apod.) Jídelníček je při polopenzi většinou stanoven, i zde je však možná částečná domluva. Obědy je možno objednat podle vytíženosti rekreačního střediska buď hotové jídlo (menu) nebo je možno si vybrat z běžného jídelního lístku.

Sauna a posilovna se nachází v suterénu RS Vápenky. Ochlazovací je umožněno dřevěným vědrem nebo klasickou sprchou. K odpočinku slouží vnitřní odpočívárna, která je vybavena polohovacími lehátky. Dále jsou k dispozici uzamykatelné skřínky na převlečení.

Co podniknout v okolí?